Atc Emlak

Atc Emlak

Çamlık mah. Atatürk Blv. İrfan Bey Apt. 29/B Altınkum - Didim - Aydın Didim / Aydın
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 2 , Ocak ayında 10 ve toplamda 165 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Atc Emlak

Çamlık mah. Atatürk Blv. İrfan Bey Apt. 29/B Altınkum - Didim - Aydın

ATC GROUP İNŞAAT - EMLAK - ARSA OFİSİ

1992 Yılında Yaşar KILIÇ tarafından kurulan firmamız, kurulduğu günden günümüze Turizm ve İnşaat konularında titiz, güvenilir ve özverili çalışmalarına devam etmektedirler.

Didim'de başarılı çalışmaları herkesce bilinen ve takdir edilen firmamız zaman içinde sektörünün önde gelen dinamik ve Saygın ekiplerinden biri haline gelmeyi başarmıştır. Günümüz itibariyle Didim'in sevilen restoranlarından biri olan "A Touch of Class" ve deneyimli kadrosuyla ATC Emlak olarak pekçok yabancı ve yerli müşterimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Özellikle yılların güveni, tecrübe birikimi ve uzman kadromuzla, hizmete kurulduğumuz ilk gündeki heyecan ve hevesle devam ediyoruz. Sizlerin ev sahibi olabilmenize aracılık edebilmek için 7/24 kesintisiz açığız. Tüm gayrimenkullerinizi değerinde alır - satar veya referanslı müşterilerimize kiralarız. Didim'de satılık daire, Didim'de satılık yazlık, Didim'de satılık villa, Didim'de satılık arsa arayanlar Atc Emlak ofisine uğraması yeterlidir. 

Gayrimenkul sektöründe, emlak pazarlama stratejimiz; KARŞILIKLI GÜVEN TEMEL İLKEMİZDİR. "SİZLERİ DE DOĞRULUĞUN VE DÜRÜSTLÜĞÜN YILLARLA PERÇİNLENMİŞ ADRESİNE BEKLİYORUZ."

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 19:00
Cumartesi08:00 - 19:00
Pazar08:00 - 19:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *