Çamlık Mangal

Çamlık Mangal

Çamlık mahallesi Ege Caddesi No:4 Didim/AYDIN Didim / Aydın
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 2 , Ocak ayında 10 ve toplamda 182 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çamlık Mangal

Çamlık mahallesi Ege Caddesi No:4 Didim/AYDIN

Çamlık Mangal, misafirleriyle 2016 yılında buluşmuştur. Restoranın ana ilkesi; en leziz yiyecekleri kaliteli hizmetle buluşturmaktır.

Çamlık Mangal; dinamik, her daim güler yüzlü ve alanında uzman personelleriyle müşterilerinin kaliteli zaman geçirmeleri için üst seviyede çalışarak, restoran standartlarının anlayışını değiştirmektedir. Didim'in Çamlık semtinde bulunan restoran, birinci sınıf yiyecekleri ile lezzet mirasına yenilerini eklemektedir.

Çıtır Kanatların kokusu müşterilerin rotasını değiştirtecek türdendir. Kahvaltıdan ara sıcaklara, çeşit çeşit kebaplara kadar Türk ve dünya mutfağından birçok lezzeti aynı çatı altında bulunduran Çamlık Mangal, yöresel mezeleriyle de en özel günlerinizde en güzel anılarınıza eşlik ediyor.

Çamlık Mangal, aşçısından servis elemanına kadar tüm personeller severek ve güvenerek yemedikleri hiçbir şeyi müşterilerine sunmamaktadır. Restoranın olmazsa olmazlarından; hijyen, kalite ve lezzet Ankaralıların vazgeçilmez restoranı olmasını sağlamıştır.

Açıldığı günden bugüne misafirlerinden olumlu yorumlar alarak faaliyetlerine devam eden Çamlık Mangal, her geçen gün lezzetlerini müşterilerinin övgüleriyle ödüllendirmektedir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *